Rezerwacji miejsca w hotelu mogą Państwo dokonać telefonicznie pod numerem 12 453 65 002 lub za pośrednictwem naszej strony internetowej. Przypominamy, że doba hotelowa trwa od 15.00 do 11.00.

 

Rezerwacja na wiele sposobów

Hotel Domek Zawoja odwołuje się do tradycji i ludowej sztuki, jednak zawsze staramy się być na bieżąco w nowoczesnymi technologiami. Dlatego mogą Państwo złożyć rezerwacje zarówno telefonicznie, jak i online. Przygotowujemy także aplikację mobilną, która pozwoli naszym Gościom w jeszcze łatwiejszy sposób zarezerwować nocleg w Zawoi.

 

Rezerwacja pokoju i dodatkowe usługi

Rezerwując miejsce w naszym hotelu należy wybrać termin pobytu oraz apartament, którym są Państwo zainteresowani. Prosimy także o podanie preferowanej godziny zameldowania w hotelu. Przypominamy, że jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h/ dobę. Wskazanie preferowanej godziny przyjazdu w znacznym stopniu przyśpieszy proces meldowania się. Prosimy także przygotować dowody osobiste, które są wymagane do zameldowania się w hotelu. Jeśli są Państwo zainteresowani dodatkowymi usługami (budzenia, prania, prasowania, posiłkami dostarczanymi do pokoju) prosimy o uwzględnienie ich w rezerwacji. Mogą je Państwo zamówić również już podczas pobytu w naszym hotelu.

 

Rezerwacja restauracji oraz zamówienie obiadów

Zorganizowane grupy rezerwujące miejsca noclegowe w naszym hotelu, mają także możliwość zamówienia obiadów lub pełnego wyżywienia dla całej grupy. Prowadzimy także wynajem sali restauracyjnej na zorganizowane przez naszych gości wydarzenia: śluby, komunie, chrzciny oraz imprezy integracyjne. Oferta nie dotyczy Sylwestra, Andrzejek oraz okresu bożonarodzeniowego.

Procedura rezerwacji

Rezerwując pobyt za pośrednictwem naszej strony internetowej zostaną Państwo poproszeni o podanie pełnych danych, na podstawie której zostanie przygotowana karta meldunkowa. Zostaną także Państwo poproszeni o wybór formy płatności, która może nastąpić w recepcji hotelu lub za pośrednictwem naszej strony www. Jako potwierdzenie rezerwacji, czy to online czy telefonicznej otrzymają Państwo e-mail ze szczegółami pobytu.