Planując sezon urlopowy na ten rok warto zastanowić się nad mniej oczywistymi miejscami, jakie możemy odwiedzić niż tylko Gdańsk i Zakopane. Czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że niedaleko naszego miejsca zamieszkania można zwiedzić coś ciekawego, przy okazji poznając nasz własny kraj. Tak po części jest z Podkarpaciem- jest to taki rejon Polski, który nie był doceniany, a teraz coraz więcej mówi się o jego malowniczych miastach, górskich terenach oraz pozostałościach po tych miejscowościach, które przestały istnieć. Doskonałym pomysłem jest więc zarezerwować hotel na Podkarpaciu, z którego będziemy mogli urządzać sobie ciekawe wycieczki wgłąb regionu.

 

Hotel ma ogromne znaczenie

 

Być może nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale to właśnie miejsce, w którym się zatrzymamy bardzo mocno warunkuje to, w jaki sposób odbierzemy naszą wycieczkę. Dodatkowo, zawsze warto wziąć pod uwagę, że nie we wszystkie dni naszego wyjazdu może nam dopisać pogoda, a odpowiedni ośrodek wypoczynkowy już sam w sobie może nam zapewnić takie atrakcje jak zaplecze SPA, basen, siłownię czy też inne atrakcje o charakterze rekreacyjnym. Szukając odpowiedniego miejsca na Podkarpaciu, z pewnością warto sprawdzić hotel Grand Chotowa.

 

Dlaczego tego typu ośrodek będzie dla nas dobrym rozwiązaniem?

 

Po pierwsze ze względu na fakt, że ten hotel na Podkarpaciu jest urządzony w wysokim standardzie. Pomieszczenia hotelowe mają piękny wystrój i naprawdę można się tutaj poczuć jak w domu. Kolejną ważną rzeczą jest umiejscowienie tego ośrodka. Znajduje się on na terenie sporej wielkości lasu sosnowo- dębowego, gdzie możemy spacerować podziwiając piękno przyrody. Na terenie ośrodka mamy także do dyspozycji zalew. To wspaniałe miejsce do spędzania wolnego czasu oraz do odpoczywania. Jednakże, można tutaj także łowić ryby, a także pokusić się o wypożyczenie rowerów wodnych. Kolejną, ogromną zaletą tego miejsca jest zaplecze SPA z interesującymi zabiegami na twarz i ciało, bogata oferta masaży, a także tak zwana „strefa mokra”. W tej strefie możemy korzystać z basenu, jacuzzi oraz aż trzech różnych saun.

 

Zwiedzamy i chodzimy po górach

 

Hotel może więc być atrakcją samą w sobie, ale nie zapominajmy także o możliwości zwiedzania okolicznych miast i miejscowości oraz o licznych parkach i górskich terenach, jakie bez przeszkód możemy przemierzać i podziwiać. Aby móc zobaczyć jak najwięcej i jak najlepiej poznać tę okolicę- najlepiej od razu nastawić się na dłuższy pobyt. W przeciwnym razie możemy poczuć pewien niedosyt spowodowany tym, że nie wszystko, co zaplanowaliśmy uda się nam zrealizować.